Korduma kippuvad küsimused
Millises failiformaadis peaks bänner olema?

Veebireklaam'i süsteemi lisatavad bännerid peavad olema vormistatud GIF, JPEG, PNG formaadis.Milliste mõõtmetega bännereid saab lisada?

Veebireklaam'i süsteemis saab kasutada Interactive Advertising Bureau (IAB) standardseid reklaame järgmistes mõõtmetes ja suurustes:

Banners & Buttons:
468 x 60
728 x 90
120 x 60

Skyscrapers:
160 x 600Kui sageli minu reklaami näidatakse?

Reklaami näitamise vahetuskurss on kuni 10/9-le, st. kui sina oled näidanud oma lehekülgedel 100 korda bännerit Veebireklaam süsteemist, siis sinu sama suurusega bännerit näidatakse 90 korda teiste osalejate lehekülgedel. Konkreetne näitamise vahetuskurss oleneb sellest kui palju sinu poolt näidatavatele reklaamidele klikitakse, ehk siis vahetuskurss oleneb klikkide ja näitamiste suhtest.Kuidas lisada koodi oma lehele?

Koodi oma lehele lisamiseks mine "BÄNNER OMA LEHELE" lehele ja klikka vastavale bänneri askohale "«« Bänneri kood" ning vali koodiaknast kogu kood ning kopeeri see "ctrl+c" nuppude abil muutmata kujul oma veebilehe HTML koodi.Kuidas lisada uut bännerit?

Uue bänneri lisamiseks mine lehele "LISA BÄNNER" ja vali endale sobiv bänneri asukoht. Seejärel vali arvutist oma bänner ja lae ülese. Järgmisena täida "URL", "Kirjeldus" ja vajuta nuppu "Lisa".Kuidas teha bännerit?

Siin on lingid mõnedele veebilehtedele, kus saad endale lihtsasti korraliku bänneri valmistada:
www.bannerfans.com
www.bannersnack.com
www.mybannercreator.com
www.bannercreator.nu
www.livebannermaker.com
www.123-banner.com
www.bannersketch.comKas ma saan oma bännerit reklaamida ilma, et pean teiste bännereid oma kodulehele lisama?

Jah, see on võimalik, selleks tuleks võta meiega ühendust.© 2023 www.web.feim4u.ee-all rights reserved. | web.feim4u.ee